Sazlıca - Balzamik Sirke 500 ml
Sazlıca - Balzamik Sirke 500 ml

Sazlıca - Balzamik Sirke 500 Ml

Marka : Sazlıca
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)

Tokat Erbaa ve Niksar bölgelerinin endemik üzümü olan Kazova cinsi üzümleri organik sertifikayla yetiştirilir. Bu üzümler mevsiminde taze olarak toplanarak Sazlıca fabrikasında üzüm pekmezine ve üzüm sirkesine dönüştürülür. İki ürünün belirli oranlarda karıştırılmasıyla balzamik sirke elde edilir. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Sazlıca organik balzamik sirke Ağırlık: 500 ml Menşei: Türkiye Saklama Koşulları: Serin yerde kapak kapalı olarak muhafaza ediniz ve gün ışığından koruyunuz. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Tokat Erbaa ve Niksar bölgelerinin endemik üzümü olan Kazova cinsi üzümleri organik sertifikayla yetiştirilir. Bu üzümler mevsiminde taze olarak toplanarak Sazlıca fabrikasında üzüm pekmezine ve üzüm sirkesine dönüştürülür. İki ürünün belirli oranlarda karıştırılmasıyla balzamik sirke elde edilir.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Sazlıca organik balzamik sirke
  • Ağırlık: 500 ml
  • Menşei: Türkiye
  • Saklama Koşulları: Serin yerde kapak kapalı olarak muhafaza ediniz ve gün ışığından koruyunuz.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR