Orman Meyveli Karadut Özü 100 ml - Etin En İyisi
Orman Meyveli Karadut Özü 100 ml - Etin En İyisi

Orman Meyveli Karadut Özü 250 Ml - Etin En İyisi

Fiyat : ₺310,00(KDV Dahil)

Mevsiminde topladığımız karadut, böğürtlen ve frambuazları biraz ısıttık, ardından süzüp güneşte pişirdik ve şişeledik. Öksürüğe, kansızlığa, kemiklere faydalı yapısı ve doğallığından gelen leziz tadıyla özel Karadut Özümüzü sizlerle buluşturuyoruz. Sade tüketebilir, sıcak suyla karıştırıp çay yapabilir, kahvaltıda krep ve pancake üstüne sürebilir,  yoğurda katıp çok leziz bir orman meyveli yoğurda dönüştürebilirsiniz. Taze, olgun dutların az su ile kaynatılıp tortusundan sızdırılarak elde edilen şıranın; önce odun ateşinde kaynatılması, daha sonra güneşte bal/pekmez kıvamına gelinceye kadar koyultulması ile elde edilmiş meyve özütü doğal bir üründür. Karadut meyvesi çok güçlü bir antioksidandır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. İçerdiği flavonoidler ve betakaroten sayesinde sağlık ve gençlik kaynağıdır.  Öne Çıkan Ürün Özellikleri:  İçindekiler: Karadut, frambuaz- Şeker ilavesizdir. Doğal olarak şeker içerir. Koruyucu, katkı maddesi, reklendirici içermez. Porsiyon Bilgisi: Ürün 100 ml' lik steril cam kavanoz içerisindedir. Saklama Koşulları: Serin, kuru ve nemsiz bir ortamda saklanmalıdır. Buzdolabına koymayınız. 

Mevsiminde topladığımız karadut, böğürtlen ve frambuazları biraz ısıttık, ardından süzüp güneşte pişirdik ve şişeledik. Öksürüğe, kansızlığa, kemiklere faydalı yapısı ve doğallığından gelen leziz tadıyla özel Karadut Özümüzü sizlerle buluşturuyoruz. Sade tüketebilir, sıcak suyla karıştırıp çay yapabilir, kahvaltıda krep ve pancake üstüne sürebilir,  yoğurda katıp çok leziz bir orman meyveli yoğurda dönüştürebilirsiniz. Taze, olgun dutların az su ile kaynatılıp tortusundan sızdırılarak elde edilen şıranın; önce odun ateşinde kaynatılması, daha sonra güneşte bal/pekmez kıvamına gelinceye kadar koyultulması ile elde edilmiş meyve özütü doğal bir üründür. Karadut meyvesi çok güçlü bir antioksidandır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. İçerdiği flavonoidler ve betakaroten sayesinde sağlık ve gençlik kaynağıdır. 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri: 

  • İçindekiler: Karadut, frambuaz- Şeker ilavesizdir. Doğal olarak şeker içerir. Koruyucu, katkı maddesi, reklendirici içermez.
  • Porsiyon Bilgisi: Ürün 100 ml' lik steril cam kavanoz içerisindedir.
  • Saklama Koşulları: Serin, kuru ve nemsiz bir ortamda saklanmalıdır. Buzdolabına koymayınız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR