Nustil-Glutensiz Yulaf Unu 300 g
Nustil-Glutensiz Yulaf Unu 300 g

Glutensiz Yulaf Unu 300 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz un çeşitlerini çoğaltarak daha ulaşılabilir olmalarını sağlamaktadır. Buğday içermeyen yulaf unudur, krep, kek, poğaça gibi birçok hamur işinde kullanabilirsiniz. İlave şeker içermez. Glütensiz ve vegandır. Yüksek miktarda lif, magnezyum, demir, çinko ve B1 vitamini içerir. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glutensiz yulaf unu Ağırlık: 300 gr Menşei: Danimarka İçerik: %100 yulaf unu Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz un çeşitlerini çoğaltarak daha ulaşılabilir olmalarını sağlamaktadır. Buğday içermeyen yulaf unudur, krep, kek, poğaça gibi birçok hamur işinde kullanabilirsiniz. İlave şeker içermez. Glütensiz ve vegandır. Yüksek miktarda lif, magnezyum, demir, çinko ve B1 vitamini içerir.
 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glutensiz yulaf unu
  • Ağırlık: 300 gr
  • Menşei: Danimarka
  • İçerik: %100 yulaf unu
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR