Nustil-Glutensiz Yulaf Ezmesi 250 g
Nustil-Glutensiz Yulaf Ezmesi 250 g

Glutensiz Yulaf Ezmesi 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺78,00(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Glütensiz yulaf ezmesi, chia tohumu, süt, tarçın ve çok az balı geceden bir kavanozda karıştırıp bekleterek sabah için çok pratik bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glütensiz yulaf ezmesi Ağırlık: 250 gr Menşei: Danimarka İçerik: %100 yulaf gevreği. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Glütensiz yulaf ezmesi, chia tohumu, süt, tarçın ve çok az balı geceden bir kavanozda karıştırıp bekleterek sabah için çok pratik bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glütensiz yulaf ezmesi
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Danimarka
  • İçerik: %100 yulaf gevreği.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR