Nustil-Glutensiz Organik Kinoa Gevreği 250 g
Nustil-Glutensiz Organik Kinoa Gevreği 250 g

Glutensiz Organik Kinoa Gevreği 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺148,50(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - organik glütensiz kinoa gevreği Ağırlık: 250 gr Menşei: Hollanda İçerik: %100 organik kinoa gevreği. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - organik glütensiz kinoa gevreği
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Hollanda
  • İçerik: %100 organik kinoa gevreği.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR