Nustil-Glutensiz Organik Gevrekler Karışımı 250 G
Nustil-Glutensiz Organik Gevrekler Karışımı 250 G

Glutensiz Organik Gevrekler Karışımı 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Yulaf, karabuğday ve kinoanın karışımı olan bu gevrek hem çok besleyici hem de çok sağlıklı. Soğuk süte ekleyip üzerine meyve ve fıstık ezmesi ilave ederek çok lezzetli bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - organik gevrekler karışımı Ağırlık: 250 gr Menşei: Türkiye İçerik: Organik yulaf gevreği, Organik karabuğday gevreği, Organik kinoa gevreği. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Yulaf, karabuğday ve kinoanın karışımı olan bu gevrek hem çok besleyici hem de çok sağlıklı. Soğuk süte ekleyip üzerine meyve ve fıstık ezmesi ilave ederek çok lezzetli bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - organik gevrekler karışımı
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Türkiye
  • İçerik: Organik yulaf gevreği, Organik karabuğday gevreği, Organik kinoa gevreği.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR