Nustil-Glutensiz Ksilitol 250 g
Nustil-Glutensiz Ksilitol 250 g

Glutensiz Ksilitol 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası rafine şeker kullanmak istemeyenlere de ksilitol tatlandırıcıyı sunmaktadır. Tatlı tariflerinizde bire bir ölçü ksilitol kullanabilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glütensiz ksilitol Ağırlık: 250 gr Menşei: Finlandiya İçerik: %100 ksilitol. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası rafine şeker kullanmak istemeyenlere de ksilitol tatlandırıcıyı sunmaktadır. Tatlı tariflerinizde bire bir ölçü ksilitol kullanabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glütensiz ksilitol
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Finlandiya
  • İçerik: %100 ksilitol.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR