Nustil-Glutensiz Hazır Kahvaltılık Kinoa 250 g
Nustil-Glutensiz Hazır Kahvaltılık Kinoa 250 g

Glutensiz Hazır Kahvaltılık Kinoa 250 gr - Nustil

Marka : Nustil
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Teff ve chia eklenen kinoa gevreğini yoğurt, süt veya kefirle birlikte tüketebilir, sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Nustil - glütensiz hazır kahvaltılık kinoa Ağırlık: 250 gr Menşei: Türkiye İçerik: Teff gevreği, hazır kinoa tozu (quinoasure) (%28), chia. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Çölyak hastalığı olan bireyler veya glütensiz beslenenler için özel ürünler üreten Nustil markası glütensiz gevrekleriyle kahvaltılık çeşitlerinizi artırmakta ve sizlere sağlıklı organik gevrekler sunmaktadır. Teff ve chia eklenen kinoa gevreğini yoğurt, süt veya kefirle birlikte tüketebilir, sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Nustil - glütensiz hazır kahvaltılık kinoa
  • Ağırlık: 250 gr
  • Menşei: Türkiye
  • İçerik: Teff gevreği, hazır kinoa tozu (quinoasure) (%28), chia.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde saklanmalıdır.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR