Et Döner 400 gr - Etin En İyisi
Et Döner 400 gr - Etin En İyisi

Et Döner 400 Gr - Etin En İyisi

Fiyat : ₺540,00(KDV Dahil)

Beeves Et Döner Et Döner tüketmeyi sevenlere Beeves Et Döner şimdi Datça Murat Çiftliği sitesinde. Dinlendirilmiş dana eti ve kuzu döş eti birleştirilip 1 gün boyunca marine edilir. Ardından etler şişe takılarak pişirilir. Az tuzlu ve az baharatlı bir et olduğu için çocukların da tüketebileceği bir üründür. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden özenle hazırlanır. Ürün donuk halde gönderildiğinden dolayı buzlukta muhafaza edilmemelidir. 0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 3 gün saklanabilir. Tekrar dondurmayınız.     Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Beeves – Et Döner Ağırlık: 400 gr (+/- %10) Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Dana eti, kuzu eti, soğan, yoğurt, tereyağı, karabiber, tuz. Alerjen Bilgisi: Süt ürünleri içerir. Saklama Koşulları: Ürün donuk halde gönderilmektedir. 0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 3 gün saklanabilir. Tekrar dondurulmamalıdır.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Beeves Et Döner

Et Döner tüketmeyi sevenlere Beeves Et Döner şimdi Datça Murat Çiftliği sitesinde. Dinlendirilmiş dana eti ve kuzu döş eti birleştirilip 1 gün boyunca marine edilir. Ardından etler şişe takılarak pişirilir. Az tuzlu ve az baharatlı bir et olduğu için çocukların da tüketebileceği bir üründür. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden özenle hazırlanır. Ürün donuk halde gönderildiğinden dolayı buzlukta muhafaza edilmemelidir. 0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 3 gün saklanabilir. Tekrar dondurmayınız.

 

 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri:

  • Ürün: Beeves – Et Döner
  • Ağırlık: 400 gr (+/- %10)
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: Dana eti, kuzu eti, soğan, yoğurt, tereyağı, karabiber, tuz.
  • Alerjen Bilgisi: Süt ürünleri içerir.
  • Saklama Koşulları: Ürün donuk halde gönderilmektedir. 0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 3 gün saklanabilir. Tekrar dondurulmamalıdır.

 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR