Canbaş - Sarımsak Ezmesi (100 gr)
Canbaş - Sarımsak Ezmesi (100 gr)

Canbaş - Sarımsak Ezmesi (100 gr)

Marka : Canbaş
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Canbaş Sarımsak Ezmesi Canbaş Sarımsak Ezmesi, içerisine hiçbir şey eklenmeden sadece sarımsakların ezilmesiyle hazırlanır. İçerisinde sirke ilavesi olmadığından dolayı sirke tadından rahatsız olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Sarımsak ayıklamaktan ve ellerinizin kokmasından hoşlanmıyorsanız Canbaş Sarımsak Ezmesini sarımsak gerektiren her yerde kullanabilirsiniz. Yoğurt soslarınızda, turşularınızda veya yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Siz de mutfakta size pratiklik sağlayacak Canbaş Sarımsak Ezmesini hemen sipariş verebilirsiniz.    Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Canbaş - Sarımsak Ezmesi Ağırlık: 100 gr Menşei: Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Sarımsak. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde muhafaza edebilirsiniz. Kapağı açılan ürünün ambalajın üzerinde yazan son tüketim tarihine kadar tüketilmesi önerilir.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Canbaş Sarımsak Ezmesi

Canbaş Sarımsak Ezmesi, içerisine hiçbir şey eklenmeden sadece sarımsakların ezilmesiyle hazırlanır. İçerisinde sirke ilavesi olmadığından dolayı sirke tadından rahatsız olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Sarımsak ayıklamaktan ve ellerinizin kokmasından hoşlanmıyorsanız Canbaş Sarımsak Ezmesini sarımsak gerektiren her yerde kullanabilirsiniz. Yoğurt soslarınızda, turşularınızda veya yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Siz de mutfakta size pratiklik sağlayacak Canbaş Sarımsak Ezmesini hemen sipariş verebilirsiniz. 

 

 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri:

  • Ürün: Canbaş - Sarımsak Ezmesi
  • Ağırlık: 100 gr
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • İçerik: Sarımsak.
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde muhafaza edebilirsiniz. Kapağı açılan ürünün ambalajın üzerinde yazan son tüketim tarihine kadar tüketilmesi önerilir.

 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR