Organik Kırkağaç  Kavun Adet (Yaklaşık 4 - 5 kg )
Organik Kırkağaç  Kavun Adet (Yaklaşık 4 - 5 kg )
Organik Kırkağaç  Kavun Adet (Yaklaşık 4 - 5 kg )
Organik Kırkağaç  Kavun Adet (Yaklaşık 4 - 5 kg )

Kırkağaç Kavun Adet (Yaklaşık 3 - 4 kg )

Fiyat : ₺156,00(KDV Dahil)

Organik üreticilerimizden temin ettiğimiz Organik Kavunlarımız alışveriş listelerinize eklenmeye hazır. Kavunun kendisini tüketmenin yanı sıra çekirdeklerini kullanarak da kavun çekirdeği şerbeti olarak bilinen Sübye'yi hazırlayabilirsiniz. Böylece kavun çekirdeklerini de çöpe atmak yerine değerlendirebilirsiniz. Üretiminde herhangi bir ilaçlama veya kimyasal kullanılmamıştır.   Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik Kavun Miktar: 1 Adet (Yaklaşık 4-5 kg) Menşei: Türkiye / Yerli Üretim Saklama Koşulları: Buzdolabında saklayınız.   Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.  

Organik üreticilerimizden temin ettiğimiz Organik Kavunlarımız alışveriş listelerinize eklenmeye hazır. Kavunun kendisini tüketmenin yanı sıra çekirdeklerini kullanarak da kavun çekirdeği şerbeti olarak bilinen Sübye'yi hazırlayabilirsiniz. Böylece kavun çekirdeklerini de çöpe atmak yerine değerlendirebilirsiniz. Üretiminde herhangi bir ilaçlama veya kimyasal kullanılmamıştır.
 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Organik Kavun
  • Miktar: 1 Adet (Yaklaşık 4-5 kg)
  • Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında saklayınız.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.


Temiz Gıda, Yerli Üretim, Taze Mahsül

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR