10. WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL etkinliğinde Datça Murat Çiftliği olarak bizler de yer alacağız. 

WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL İÇİN ÜCRETSİZ BİLET FIRSATI!

 

Değerli Datça Murat Çiftliği Ailesi, 

Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olma özelliğini taşıyan ve WORLDEF tarafından düzenlenen WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL 8-10 Haziran 2023 tarihleri arasında 10. kez İstanbul'da gerçekleşecektir. 

 

E-ticaret ekosisteminin önemli paydaşlarının bulunacağını etkinlikte; 400’den fazla stantta network olanakları sunulacak, 41 ülkeden 100 binden fazla katılımcı ve 500’den fazla konuşmacı yer alacaktır. E-ticaret ekosisteminin bu ölçekteki  en büyük etkinliği olma özelliğini taşıyan 10. WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL etkinliğinde Datça Murat Çiftliği olarak bizler de yer alacağız. 

 

DATÇA MURAT ÇİFTLİĞİ  & WORLDEF iş birliği çerçevesinde  Datça Murat Çiftliği Ailesine özel sınırlı kontenjanlı ve ücretsiz Giriş Bileti fırsatı için etkinliğe geç kalmadan kayıtlarınızı yapabilirsiniz! 

 

Datça Murat Çiftliği İş Ortaklarına özel fırsattan yararlanmak için; 

Biletlerinizi almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
 

  1. https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/bilet-al/ adresine giriş yapınız.
  2. Giriş Bileti altında yer alan "Satın Al” butonunu tıklayınız.
  3. "Satın Al” butonunu tıkladıktan sonra çıkan panelde kupon ekle diyerek belirlenen (WORLDEF10) kupon kodunu yazınız ve "Kupon Kullan” butonuna tıklayın.
  4. Kupon kodundan sonraki aşamada ödeme tutarınız 0 TL olarak görünecektir. "Ödeme Sayfasına Git” butonunu tıklayarak ilgili yerleri doldurarak satın alma işlemenizi tamamlayınız.
  5. "Bilet işleminiz başarıyla tamamlandı” mesajından sonra size özel tanımlanmış QR kodlu biletiniz en kısa süre mail adresinize gönderilecektir.
     

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için: https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR