Organik Kuşkonmaz 300 gr
Organik Kuşkonmaz 300 gr
Organik Kuşkonmaz 300 gr

Organik Kuşkonmaz 300 Gr

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺105,00(KDV Dahil)

Elibelinde Tarım'ın Kurucusu Aslı Aksoy'un gözü gibi baktığı ve %90'ını kadınlardan oluşan ekibiyle birlikte bin bir emekle ürettikleri "Organik Kuşkonmaz"ı mutfak listenize ekleyebilir, ailecek güvenle tüketebilirsiniz. Oldukça besleyici bir gıda olan bu bitki senede sadece 2 ay kadar yetiştirilebilmektedir. Bu nedenle satış fiyatı biraz yüksek olmaktadır. Her türlü et yemeğinin ve balığın yanına çok yakışan bir sebzedir. Kuşkonmazı dilimleyip tavada biraz çevirdikten sonra üzerine çırpılmış yumurtayla tekrar pişirerek kahvaltılarınızda da tüketebilirsiniz. Folik asit açısından çok zengin olan kuşkonmazı hamile kadınların veya hamile kalmayı düşünen kadınların tüketmesi önerilmektedir. Kuşkonmazı haşlayarak, tavada soteleyerek, ızgarada veya fırında pişirebilirsiniz. Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Ürün: Organik kuşkonmaz Ağırlık: 300 gr Menşei: Muğla / Türkiye / Yerli Üretim İçerik: Kuşkonmaz. Saklama Koşulları: Kuşkonmazın taze kalması için iki yöntem önerebiliriz. Birincisi: Bir miktar su doldurduğunuz bir kavanoza kuşkonmazları sivri tarafları ıslanmayacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu saklama yöntemi ile kuşkonmazlar 10 gün kadar taze kalırlar.İkincisi: Kuşkonmazı daha uzun süre saklayacaksanız temizledikten sonra 2 dakika kadar haşlayıp hemen ardından buzlu suda şoklayabilirsiniz. Buzdolabı poşetine koyup buzlukta dondurarak saklayabilirsiniz. Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Elibelinde Tarım'ın Kurucusu Aslı Aksoy'un gözü gibi baktığı ve %90'ını kadınlardan oluşan ekibiyle birlikte bin bir emekle ürettikleri "Organik Kuşkonmaz"ı mutfak listenize ekleyebilir, ailecek güvenle tüketebilirsiniz. Oldukça besleyici bir gıda olan bu bitki senede sadece 2 ay kadar yetiştirilebilmektedir. Bu nedenle satış fiyatı biraz yüksek olmaktadır. Her türlü et yemeğinin ve balığın yanına çok yakışan bir sebzedir. Kuşkonmazı dilimleyip tavada biraz çevirdikten sonra üzerine çırpılmış yumurtayla tekrar pişirerek kahvaltılarınızda da tüketebilirsiniz. Folik asit açısından çok zengin olan kuşkonmazı hamile kadınların veya hamile kalmayı düşünen kadınların tüketmesi önerilmektedir. Kuşkonmazı haşlayarak, tavada soteleyerek, ızgarada veya fırında pişirebilirsiniz.

 
Öne Çıkan Ürün Özellikleri:
  • Ürün: Organik kuşkonmaz
  • Ağırlık: 300 gr
  • Menşei: Muğla / Türkiye 
  • İçerik: Kuşkonmaz.
  • Saklama Koşulları: Kuşkonmazın taze kalması için iki yöntem önerebiliriz.
Birincisi: Bir miktar su doldurduğunuz bir kavanoza kuşkonmazları sivri tarafları ıslanmayacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu saklama yöntemi ile kuşkonmazlar 10 gün kadar taze kalırlar.
İkincisi: Kuşkonmazı daha uzun süre saklayacaksanız temizledikten sonra 2 dakika kadar haşlayıp hemen ardından buzlu suda şoklayabilirsiniz. Buzdolabı poşetine koyup buzlukta dondurarak saklayabilirsiniz.
 

Yerli üretim ve bilinçli tüketim sloganımızla bu işe gönül veren, birbirinden değerli butik üreticilerimizle birlikte sizlere kolay ulaşılabilir sağlıklı gıda zinciri oluşturmaktan mutluluk duyarız.

 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR