Organikanyon 8. Yıl Kutlamamıza Davetlisiniz!


Yerli üretim, bilinçli tüketim anlayışıyla çıktığımız bu yolculukta birçok yerel üreticiyi ailemize dahil ederek 2014 yılından itibaren Kanyon işbirliği ile kurduğumuz ve Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen "Organikanyon” projemizin 8. yaşını kutluyoruz! 30’a yakın farklı üreticiyi, organik sertifikalı ve atalık tohumdan üretilen onlarca çeşit özel seçki ürünlerimizi 8 yıldır aynı heyecanla bilinçli tüketici ailemiz ile bir araya getiriyor olmaktan çok mutluyuz.

Her hafta Cuma ve Cumartesi günleri Kanyon'un etki uyandıran iç alanında kurulan Organikanyon, doğal ve lezzetli mutfak alışverişini geleneksel pazar tadında yapmak isteyenler için buluşma noktası haline geliyor. Datça Murat Çiftliği ailesi olarak organik ve yöresine özgü yerli üretim ürünlerimizin yer aldığı Organikanyon’da 8.yılımızı geride bırakırken; üretici hikayeleri, lezzetli atıştırmalıklar, ekolojik yaşamı destekleyen atölyeler, workshop etkinlikleri ve müzik dinletileri ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaya devam ediyoruz.

Dalından koparılan taze sebze & meyvelerimiz, sağlık ve lezzet dolu atıştırmalıklarımız, yöresine özgü kahvaltılıklarımız, şeker ilavesiz reçel ve marmelatlarımız, ekşi mayalı ekmeklerimizi sizinle birlikte deneyimlemeyi çok isteriz. 8.yıla özel indirimler, sürpriz hediyeler ve üretici tadımları ile Kanyon’un keyifli atmosferinde Organikanyon’un 8. yılını kutlarken sizleri de aramızda görmekten ve bu güzel heyecanımızı sizlerle birlikte yaşamaktan büyük mutluluk duyarız.

Biz çok heyecanlıyız, hepinizi bekliyoruz!

Organikanyon 8. Yıl Kutlama Günleri :  27 Eylül Salı - 1 Ekim Cumartesi
Açılış Kapanış Saatleri : 10:00 - 22:00
Adres : Kanyonda -2. Katta / Mac 'in hemen karşısındaki ahşap platformdayız.
Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent - İstanbul

8.yıl kutlamalarında görüşmek dileği ile...
Sevgiler,
Datça Murat Çiftliği Ailesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR