Sizlerin de Katkılarıyla Desteğimizi Arttırıyoruz! 

 

· Datça Murat Çiftliği ailesi olarak deprem yardımlaşma seferberliğine olan desteğimizi sizlerin de katkılarıyla daha da arttırıyoruz. Kahramanmaraş başta olmak üzere öncelikli ihtiyaçlardan oluşan yetişkin ve çocuk termal kıyafet ağırlıklı desteğimizi Afad ile koordineli olarak deprem bölgelerine ulaştırdık. Destek olmaya da devam ediyoruz.

 

· Ülkece yaşadığımız bu zor zamanların birlikte üstesinden geleceğimize olan inancımız tam. Tüm ekip aldığımız karar neticisinde Datça Murat Çiftliği olarak ilk günden itibaren acil yardımlarımızı tamamladıktan sonra uzun vadede yaraların sarılması ve yardımların sürdürülebilir olması adına Şubat ayı boyunca online platformda yapılan tüm satış gelirinin %10'nu AFAD koordinasyonunda yetkili kurumlarla irtibat halinde, deprem bölgesindeki öncelikli ihtiyaçlara destek olmaya devam edeceğiz.

· Yaşanan deprem felaketinde yaşamını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ise sabır diliyoruz. Yaralı olarak depremden kurtulan ve yaşam mücadelesine devam eden vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. 
 

Bir daha tekrarlanmaması temennisi ile...
Tüm milletimize büyük geçmiş olsun.

Datça Murat Çiftliği Ailesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR