Yerli Üretici Ailemizden Etin En İyisi'nden 100 TL Tutarında Katkısız Fermente Sucuk Hediye! 

12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Datça Murat Çiftliği’nden yapacağınız 500 TL ve üzeri her alışverişe Etin En İyisi’nden 100 TL değerinde %100 doğal içerikli fermente dilim sucuk hediye!

Yerli üretici ailemizden Etin En İyisi ile aramızda doğallıkla örülmüş güçlü bir bağ var. Etin En İyisi hayvanlarını Kars ve Kocaeli’deki kendi çiftliklerinde endüstriyel yem, GDO, hormon ve antibiyotik kullanmadan doğal besi yöntemleri ve yüksek hayvan refahı ile yetiştiriyor.

Ürettikleri her ürünü temiz gıda felsefesiyle %100 doğallıkla, et şefi Sidar Budak’ın özgün reçeteleri ile en taze ve saf lezzetiyle üretiliyor. Doğallığın yanında Şef’in uzman bakış açısı, lezzet kalitesini üst seviyelere taşıyor.


"Yerli Üretim ve Bilinçli Tüketim" bizim de umurumuzda diyen Etin En İyisi, şimdi Datça Murat Çiftliği ile sizlerle buluşuyor.

 

Kampanya Koşulları : 
 

·  Kampanyalı üründen her bir üye sadece bir adet sepetine ekleyebilir. Hediye ürün kampanyası 12- 13 Mayıs tarihlerindeki 500 TL & üzeri siparişinizde geçerlidir.

 

· Kampanyadan faydalanmak için minimum 500 TL sepet tutarına ulaşmış olmanız gerekmektedir. 100 TL tutarında Etin En İyisi Katkısız Fermente 120 G r / 4 Adet Dilim Sucuk otomatik olarak ücretsiz olarak sepetinize eklenecektir. 

 

· Kampanyamız belli bir kota ile sınırlandırılmıştır. Kota dolduğu an itibariyle ilgili kampanyamız otomatik olarak pasif hale gelip kullanılamayacaktır.

 

· Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz ya da indirim oranı paraya çevrilemez.

 

· İptal ya da iade siparişlerinde kampanyadan tekrardan faydalanılamaz.

 

· Her üye kampanyadan maksimum 1 kez faydalanabilir.

 

· Kampanya başka indirim kodu ve promosyonlarla birleştirilemez.

 

· Detaylı bilgi için 0216 706 40 90 Bilinçli Tüketici Hattımız'ı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

· Datça Murat Çiftliği, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR