Datça Murat Çiftliği Ailesine Katılmak İçin Sen de Arkadaşını Davet, Birlikte 100 TL Tutarında Para Puan Kazanın!

Sağlıklı gıda ve iyi gelecek çatısı altında bir araya geldiğimiz Datça Murat Çiftliği ailemiz her geçen gün paylaştıkça çoğalmaya devam ediyor. Sizler de arkadaşınızı Datça Murat Çiftliği ailesine katılması için davet ederek birlikte toplam 100 TL tutarındaki para puanı kazanabilirsiniz.

 

Ailemize katılmak için arkadaşınıza davetiye gönderdiğinizde davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk 200 TL ve üzeri siparişinden sonra sizin hesabınıza 50 TL tutarında para puan hediye ediyoruz ayrıca arkadaşınız üye olduktan hemen sonra ise 50 TL lik para puanı da mutfak kumbarası hesabına yüklenmiş oluyor. 

Peki Arkadaşımı Nasıl Davet Edebilirim?

Öncelikle üye hesabınızdan "Hesabım" butonunu tıklıyoruz. Sonrasında "Arkadaşını Davet Et" kısmına girerek karşınıza çıkan davetiye linkini kopyalayıp arkadaşınıza gönderebilirsiniz. 

 

Para Puanımı Nasıl Kullanabilirim? 

Parapuanlarınızın hepsini üye hesabınızda yer alan "Mutfak Kumbaram & Hediye Çeklerim" alanında görebilirsiniz. Mevcut para puanınızı hediye çekine çevirerek 200 TL ve üzeri siparişinizde sepet detayı bölümünde yer alan hediye çeki kullan alanına kodunuzu yazarak para puanınızı kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR